هلدینگ وهامطراحی سایت خدماتی کدنویسی و وردپرسی با خدمات سئو


قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران … طراحی سایت خدماتی فرآیندی است که در آن طراحان راه حل های پایدار و تجربیات بهینه را هم برای مشتریان در زمینه های منحصر به فرد و هم برای ارائه دهندگان خدمات درگیر ایجاد می کنند. طراحان خدمات را به بخش‌هایی تقسیم می‌کنند و راه‌حل‌های تنظیم‌شده را برای مطابقت با نیازهای کاربران در زمینه – بر اساس بازیگران، موقعیت مکانی و سایر عوامل، تطبیق می‌دهند.

وقتی دو کافی شاپ درست در کنار یکدیگر دارید و هر کدام دقیقاً همان قهوه را با قیمتی یکسان می فروشند، طراحی خدمات چیزی است که شما را وادار می کند وارد یکی شوید و نه دیگری را.

طراحی سایت خدماتی در مورد طراحی برای بزرگترین تصویر است

کاربران در خلأ به برندها دسترسی ندارند، بلکه در زنجیره های پیچیده ای از تعاملات هستند. به عنوان مثال، یک ماشین یک محصول است، اما از نظر طراحی خدمات، ابزاری است که یک مشتری مسن می‌خواهد برای ملاقات با یکی از دوستانش در بیمارستان، یک سفر اوبر رزرو کند. در چنین شرایطی چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. این کاربر ممکن است در حال دسترسی به Uber در گوشی هوشمندی باشد که هنوز در حال یادگیری استفاده از آن است. شاید او نیز ناتوان است و در یک مرکز زندگی کمکی زندگی می کند و باید راننده را در مورد نیازهای خاص خود آگاه کند. همچنین، او تنها کاربر درگیر در اینجا نیست. سایر کاربران ارائه دهندگان خدماتی هستند که به تجربه کاربری وی متصل شده اند. به عنوان مثال، راننده ای که مشتری رزرو می کند نیز از Uber استفاده می کند – اما جنبه متفاوتی از آن را تجربه می کند. برای پاسخگویی به زمینه های مختلف کاربران و مشتریان به عنوان یک طراح، باید این نوع روابط بین گیرندگان خدمات و ارائه دهندگان خدمات و جنبه های گسترده زمینه های آنها را از ابتدا تا انتها درک کنید. تنها در این صورت است که می‌توانید راه‌حل‌هایی را برای اکوسیستم‌های خاص این کاربران/مشتریان در نظر بگیرید و در عین حال مطمئن شوید که برندها می‌توانند انتظارات را به طور بهینه و پایدار برآورده کنند.

در طراحی سایت خدماتی، شما در محدوده وسیعی از جمله طراحی تجربه کاربر (UX) و طراحی تجربه مشتری (CX) کار می کنید. برای طراحی برای همه افراد مرتبط، باید از عوامل سطح کلان و خرد که بر واقعیت های آنها تأثیر می گذارد، قدردانی کنید.

طراحی تجره رابط کاربری خدمات اغلب شامل کانال‌ها، زمینه‌ها و محصولات متعددی است.

مارک استیک‌دورن و یاکوب اشنایدر، نویسندگان کتاب این تفکر طراحی خدمات است، پنج اصل کلیدی را شناسایی می‌کنند که طراحی خدمات عبارتند از:

 1. کاربر محور – از تحقیقات کیفی برای طراحی با تمرکز بر همه کاربران استفاده کنید.
 2. خلاقیت مشترک – شامل تمام ذینفعان مرتبط در فرآیند طراحی.
 3. توالی – یک سرویس پیچیده را به فرآیندهای جداگانه و بخش های سفر کاربر تقسیم کنید.
 4. شواهد – تجارب خدماتی را تصور کنید تا آنها را برای کاربران قابل لمس و درک کنند و به برندها اعتماد کنند.
 5. جامع – طراحی برای تمام نقاط تماس در سراسر تجربیات، در سراسر شبکه های کاربران و تعاملات.

طراحان به طور فزاینده ای بیشتر بر روی سرویس ها کار می کنند تا محصولات فیزیکی – به عنوان مثال، SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس). در همین حال، با پیشرفت‌های فناوری دیجیتال که به طور مداوم آنچه را که کاربران می‌توانند هر زمان که به سمت اهداف پیش می‌روند بازتعریف کنند، برندها بر حداکثر کردن راحتی و از بین بردن موانع برای کاربران خود تمرکز می‌کنند. یک مثال دیجیتالی Square است که سیستم‌های نقطه فروش را از صندوق‌ها جدا می‌کند و گوشی‌های هوشمند را به‌عنوان سیستم‌های بالقوه نقطه فروش بازگردانی می‌کند.

چگونه طراحی سایت خدماتی را به بهترین نحو انجام دهیم

ابتدا، این بخش‌های حیاتی هر رویارویی با خدمات را شناسایی کنید:

 • بازیگران (به عنوان مثال، کارکنانی که خدمات ارائه می دهند)
 • مکان (به عنوان مثال، یک محیط مجازی که در آن مشتریان خدمات را دریافت می کنند)
 • لوازم جانبی (به عنوان مثال، اشیاء مورد استفاده در هنگام ارائه خدمات)
 • همکاران (سایر سازمان های درگیر در ارائه خدمات – به عنوان مثال، تدارکات)
 • فرآیندها (به عنوان مثال، گردش کار مورد استفاده برای ارائه خدمات)

شما باید مشکلات را تعریف کنید، تکرار کنید و تمام ابعاد نیازهای مشتریان، کاربران و کسب و کار را در یک طراحی جامع به بهترین نحو انجام دهید. برای شروع، باید با همه کاربران/مشتریان مرتبط همدلی کنید. اینها برخی از رایج ترین ابزارها هستند:

Customer journey maps (برای یافتن نقاط تماس، موانع و لحظات حساس مشتریان)

Personas  (برای کمک به تصور کاربران هدف)
Service blueprints (اشکال برجسته نقشه‌های سفر مشتری که به آشکار کردن طیف کامل موقعیت‌هایی که کاربران/مشتریان می‌توانند با برندها تعامل داشته باشند) کمک می‌کند.
شما باید از اینها برای کمک به اهرم بینش برای در نظر گرفتن زمینه های حیاتی مانند دسترسی و تعامل مجدد با مشتری استفاده کنید.

طراحی سایت خدماتی را برای تجربه کامل رابط کاربری انجام دهید

به یاد داشته باشید که برای تجربه کامل رابطه کاربری طراحی کنید. این بدان معناست که شما باید محیط/های کاربران/مشتریان خود و موانع، انگیزه ها و احساسات مختلفی که آنها خواهند داشت را در نظر بگیرید. در اینجا برخی از ملاحظات اصلی وجود دارد:

 1. هدف برند خود، تقاضا برای آن و توانایی همه ارائه دهندگان خدمات مرتبط برای انجام وعده ها را درک کنید.
 2. نیازهای مشتریان بیشتر از نیازهای داخلی برند است.
 3. بر ارائه خدمات یکپارچه و کارآمد به طور کل نگر تمرکز کنید – در مقابل رویکرد جزء به جزء.
 4. ورودی های کاربران را درج کنید.
 5. فرآیندهای کاری را برای به حداکثر رساندن کارایی ساده کنید.
 6. جلسات ایجاد مشترک برای نمونه سازی حیاتی هستند.
 7. هر چیزی (به عنوان مثال، ویژگی ها، فرآیندهای کاری) را که نمی تواند برای مشتریان ارزش اضافه کند، حذف کنید.
 8. از توسعه چابک برای انطباق با نیازهای در حال تغییر مشتری استفاده کنید.

طراحی سایت خدماتی مکالمه ای است که در آن شما باید کاربران و مشتریان خود را در تمام نقاط تماس راضی نگه دارید و از مواجهه با برند شما خوشحال شوند.

ادبیات طراحی سایت خدماتی

در اینجا کل ادبیات UX در مورد طراحی سایت خدماتی توسط بنیاد طراحی تعامل است که در یک مکان گردآوری شده است:

طراحی سایت خدماتی – طراحی فقط برای محصولات نیست

طراحی سایت خدماتی به طراحی خدمات و مطابقت بهتر آنها با نیازهای کاربران و مشتریان خدمات مربوط می شود. تمام فعالیت‌ها، زیرساخت‌ها، ارتباطات، افراد و اجزای مادی درگیر در خدمات را بررسی می‌کند تا هم کیفیت خدمات و هم تعاملات بین ارائه‌دهنده خدمات و مشتریانش را بهبود بخشد.

هدف از طراحی سایت خدماتی ، تدوین استراتژی‌های دفتری و پشتی است که نیازهای مشتریان را به مناسب‌ترین روش برآورده می‌کنند و در عین حال برای ارائه‌دهنده خدمات اقتصادی (یا پایدار) باقی می‌مانند. خدمات ایده آل در بازار خود کاربر پسند و رقابتی در نظر گرفته می شوند.

رشته های مختلفی وجود دارد که طراحی خدمات را شامل می شود. رایج ترین آنها قوم نگاری، اطلاعات و علوم مدیریت، طراحی تعامل و طراحی فرآیند است.

طراحی سایت خدماتی هم برای ایجاد خدمات جدید و هم برای بهبود عملکرد خدمات موجود استفاده می شود. همانطور که مت بیل، از دانشکده طراحی کارنگی می گوید؛ “طراحی این است که چیزها را خوب (و سپس بهتر) و درست (و خارق العاده) کنیم برای افرادی که از آنها استفاده می کنند و با آنها روبرو می شوند.”

روش طراحی سایت خدماتی

مورلی در سال 2006 پیشنهاد کرد که روش‌های طراحی سایت خدماتی باید در 3 جهت عمل کنند:

 1. بازیگران در سرویس باید شناسایی و با توجه به سرویس تعریف شوند. این کار را می توان با استفاده از ابزارهای تحلیلی انجام داد.
 2. سناریوهای خدمات باید تعریف شوند. سپس موارد کاربر باید توسعه داده و ترتیب داده شوند تا تعاملات با بازیگران را منعکس کنند.
 3. سپس سرویس باید با استفاده از نمودارها و عناصر نوشته شده برای نشان دادن تمام اجزای فیزیکی، بازیگران، تعاملات و توالی ها نمایش داده شود.

ابزار تجزیه و تحلیل می تواند شامل مطالعات اجتماعی، مطالعات قوم نگاری، مردم شناسی و غیره باشد. این حوزه ها تعداد باورنکردنی از ابزارها را ارائه می دهند و باید دقت کرد تا ابزار مناسب برای پروژه طراحی خدمات انتخاب شود.

ابزارهای طراحی برای ایجاد طرح اولیه سایت خدماتی و ماهیت و ویژگی های تعاملات موجود در آن استفاده می شود. این ابزارها شامل (اما نه محدود به) توسعه سناریوهای خدمات و موارد استفاده است. این ابزارها مشابه ابزارهایی هستند که در طراحی نرم‌افزار به کار می‌روند و طراحان UX باید برای تطبیق با آنها مشکل کمی داشته باشند. شایان ذکر است که در طراحی خدمات، این ابزارها از نظر دامنه گسترده‌تر هستند و تکنیک‌های مدیریتی (مانند Kaizen، Just-In-Time – JIT، مدیریت کیفیت جامع – TQM و غیره) را در خود جای می‌دهند. هنگام انتخاب تکنیک‌های مدیریت باید دقت کرد، زیرا در بسیاری از سیستم‌های خدماتی، تعاملات مشتری به قدری ضعیف است که نمی‌توان آن‌ها را به مسیر باریک مدیریت کیفیت (که در ابتدا برای تولید طراحی شده بود) وادار کرد.

نقشه ها می توانند هر شکل مفیدی از نمودار باشند که دامنه خدمات را مشخص می کند. استوری‌بردها اغلب ابزار ترجیحی هستند، اما هیچ الزامی برای این کار وجود ندارد و طراحان باید ابزاری را انتخاب کنند که برای آنها و پروژه مناسب‌تر باشد.

انتخاب بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی

انتخاب فونت مناسب یکی از فاکتورهای مهم در طراحی سایت خدماتی  است که در کنار عوامل دیگری همچون سرعت بارگذاری سایت، طراحی بصری جذاب و پیاده سازی قوانین سئو تاثیر مستقیمی بر بهبود تجربه کاربر دارد. اما بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی  چه فونتی است و یک فونت مناسب باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ امروزه فونت‌های فارسی و انگلیسی متنوعی برای طراحی سایت خدماتی  و یا طراحی لوگو در دسترس هستند که انتخاب از میان آنها را برای ما دشوار ساخته‌اند. به لحاظ فنی بهترین فونت برای سایت (چه فارسی و چه انگلیسی) فونتی است که علاوه بر جذابیت ظاهری، ساده و خوانا باشد تا کاربر به راحتی قادر به خواندن آن باشد.

طراحی سایت خدماتی  حرفه ای

وب سایت‌های بسیاری وجود دارند که در عین اجرای صحیح قوانین مربوط به SEO سایت، توجه طیف گسترده‌ای بازدیدکنندگان خود را از دست داده‌اند که علت اصلی آن انتخاب فونت نامناسب است. زمانی که کاربر نتواند محتواها و مطالب سایت شما را به راحتی مطالعه کند، قطعا از صفحه خارج شده و به سراغ وب سایت رقیب خواهد رفت. بنابراین آشنایی و انتخاب بهترین فونت ها برای طراحی سایت خدماتی  یکی از موضوعات مهمی است که در هنگام راه اندازی سایت باید به آن توجه ویژه داشته باشید. در ادامه این مطلب با فهرست بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی  همراهتان خواهیم بود و شما را بهترین فونت های فارسی و انگلیسی برای طراحی وب سایت آشنا خواهیم کرد.

اهمیت انتخاب بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی

همانطور که اشاره کردیم انتخاب بهترین فونت طراحی سایت خدماتی  یکی از آیتم‌های بسیار مهمی است که تاثیر بسزایی بر تجربه کاربر (User Experience) دارد. استفاده از فونت‌های ناخوانا و پیچیده موجب افزایش نرخ پرش کاربر و در نتیجه کاهش بازدید از وب سایت شما خواهد شد. فونت وب سایت یکی از عناصر بصری و گرافیکی اصلی آن محسوب می‌شود که در نگاه اول توجه بازدیدکننده را به خود جلب می‌کند. استفاده از فونت‌های عجیب و غریبی که رنگ و یا سایز مناسبی ندارند، نه تنها موجب ایجاد تمایز و یا احساس مثبت در مخاطبان نمی‌شود بلکه تاثیر عکس دارد و میزان بازدید از سایت را به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد.

فونت وب سایت باید طوری انتخاب شود که تمامی کاربران به راحتی قادر به خواندن آن باشند و برای مطالعه آن دچار مشکل نشوند. حتی اگر محتواهای شما دارای عناوین جذاب و مطالب آموزنده باشد و برای اجرای قوانین سئو در آنها تلاش بسیاری کرده باشید، تا زمانی که بهترین فونت را برای مطالب خود انتخاب نکنید، تمامی زحمات شما بی نتیجه خواهند ماند. زیرا در صورتی که کاربر قادر به خواندن آنها نباشد، به سرعت صفحه را ترک کرده و قطعا زمان خود را صرف مطالعه آن مطلب نخواهد کرد. بنابراین برای جلوگیری از افزایش نرخ پرش کاربران و کاهش میزان بازدید از وب سایت خود باید موضوع انتخاب بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی  را جدی بگیرید و به دنبال بهترین فونت فارسی وب باشید. بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی  (فارسی و انگلیسی)

معرفی بهترین فونت های فارسی برای طراحی سایت خدماتی

حال که با میزان اهمیت انتخاب مناسب‌ترین و بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی  آشنا شدید، در این بخش چندین مورد از بهترین فونت‌های فارسی در طراحی سایت خدماتی  را به شما معرفی خواهیم کرد.

فونت ایران سنس برای طراحی سایت خدماتی

ایران سنس به عنوان بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی  در چندین سال اخیر شناخته می‌شود که در سال 1393 توسط آقای مسلم ابراهیمی طراحی و رونمایی شد. این فونت دارای لبه‌های گرد و قابلیت اعراب گذاری دقیق و چند زبانه است که در مقایسه با سایر فونت‌هاب فارسی بسیار خواناتر بوده و برای استفاده در متن وب سایت‌ها بسیار مناسب است. فونت ایران سنس در 6 وزن مختلف طراحی شده که شامل: خیلی نازک (Ultra Light)، نازک (Light)، معمولی (Regular)، متوسط (Medium)، بولد (Bold) و سیاه (Black) است. تمامی این وزن‌ها دارای ساختار مشابه هستند و با افزایش وزن، تناسب میان حروف آن تغییری پیدا نخواهد کرد.

این فونت تنها مختص به طراحی سایت خدماتی  نیست و دارای 6 نسخه مختلف است که می‌توانید از آنها در زمینه‌های مختلف استفاده کنید. نسخه‌های مختلف فونت ایران سنس شامل:

 • WebFonts: فونت‌های مخصوص طراحی وب سایت
 • MobileFonts: فونت‌های مخصوص طراحی اپلیکیشن‌های موبایل
 • SmallSizeFonts: فونت‌های کوچک برای صفحه آرایی مجلات و حروفچینی
 • Non_English: فونت‌هایی که حروف و کاراکترهای انگلیسی ندارند
 • Farsi_numerals: فونت‌های مخصوصی که شکل ظاهری اعداد انگلیسی را به صورت فارسی نمایش می‌دهند MonoSpaced
 • Numral: فونت دارای اعداد فارسی با عرض یکسان

جالب است بدانید که 54 درصد از وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی از فونت ایران سنس برای طراحی سایت خدماتی  خود استفاده کرده‌اند که از معروف‌ترین آنها می‌توانیم به دیجی کالا، کافه بازار، آپارات و اپلیکیشن اسنپ اشاره کنیم. این فونت به عنوان پرطرفدارترین فونت فارسی وب شناخته می‌شود که برای استفاده در وب سایت‌های فروشگاهی و شرکتی و همچنین مجلات اینترنتی بسیار مناسب است. بنابراین اگر به دنبال بهترین فونت برای طراحی سایت خدماتی  خود هستید، فونت ایران سنس بهترین گزینه پیش روی شما است.

6 نمونه از طراحی سایت خدماتی عالی + چگونه می توان آن را بهبود بخشید

Punchlist

 

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران

شروع لیست نمونه های طراحی وب سایت شرکت ما، صفحه پیمانکاران از Punchlist است. این چیزی است که ما دوست داریم:

 • این بیانیه آغازین روشن، مختصر و جسورانه را در اختیار ما قرار می دهد.
 • «کار کن پرداخت شده. هرگز سریعتر از این نبوده است.»
 • پیگیری این بیانیه سه گزاره ارزشی واضح را ارائه می‌کند که با نقاط درد مشتری صحبت می‌کند.
 • گواهی شخصی در بخش بعدی کار بزرگی را انجام می دهد که خدمات را انسانی می کند و با ابزارهای ارزشی ذکر شده در بالا ارتباط برقرار می کند.
 • بخش چگونه کار می کند کار بسیار خوبی برای اتصال نقاط کلیدی با تصاویری از برنامه انجام می دهد.
 • ما عاشق استفاده از بخش سؤالات متداول برای بررسی سؤالاتی هستیم که مشتریان واقعاً به آنها نیاز دارند.
 • آنها صفحه را با یک فراخوان برای اقدام نرم به پایان می‌رسانند که اطلاعات کاربر را می‌خواهد.

Lianz Surfaces

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران

Lianz Surfaces یک نمونه واقعا منحصر به فرد از صفحه خدمات وب سایت وردپرس را ارائه می دهد. این چیزی است که ما دوست داریم:

 • پس از ورود به صفحه، بلافاصله با چند تصویر با کیفیت بالا از کار آنها روبرو می شوید.
 • این صفحه به سرعت سه حوزه خدمات اصلی آنها را برجسته می کند: کفپوش، طراحی و ساخت، تجارت و PMP.
 • ما از لمس ظریف پودر سوخاری در سمت راست لذت می بریم تا کاربران را تشویق به پیمایش کند.

آنچه ما فکر می کنیم می تواند بهبود یابد:

 • فونت انتخاب شده برای پاراگراف ها برای خواندن بسیار سخت است. شما واقعاً باید فقط از فونت فشرده اجباری بزرگ برای عناوین استفاده کنید.
 • در حالی که ما مفهوم نحوه چیدمان صفحه را دوست داریم، چیزی بین این سه سرویس احساس می شود. فکر می‌کنم راهی وجود داشت که بتوان هر سه آن‌ها را با ثبات‌تر ارائه کرد.

Vitesse Transport

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران

Vitesse Transport صفحه فرود خدمات خوب حمل و نقل بسیار زیبایی دارد. این چیزی است که ما دوست داریم:

 • قاب باز به خوبی مشخص می کند که آنها چه کاری انجام می دهند و چه چیزی می توانند ارائه دهند.
 • 4 نماد خط برای نشان دادن هر کامیون به خوبی تلطیف شده و روی نقطه هستند.
 • ما دوست داریم که آنها نه تنها از فناوری خود صحبت می کنند، بلکه در مورد اینکه چگونه آن فناوری خدمات را برای مشتریان خود بهبود می بخشد صحبت می کنند.
 • ویدیوی دوم در صفحه که حیاط جدید آنها را برجسته می کند به نظر می رسد در جای مناسبی قرار گرفته است و ما فکر می کنیم که بیشتر بر حرفه ای بودن وب سایت شرکت Vitesses تأکید می کند.
 • ما دوست داریم که آنها نقطه تماسی داشته باشند که با اندازه متوسط ​​مشتری آنها صحبت می کند.
 • صفحه با یک فراخوان روشن برای اقدام برای دریافت قیمت و بستن حلقه فروش به پایان می رسد.

آنچه ما فکر می کنیم می تواند بهبود یابد:

 • ما فکر نمی کنیم اولین ویدیوی شرکتی ضروری باشد. این واقعاً ارزش افزوده ای به وب سایت به غیر از محتوای دیگری که قبلاً وجود دارد، ندارد.
 • ویدیوی حیاط یک لمس جالب است، اما ممکن است در صفحه بیش از حد بر آن تاکید شود. همچنین به احتمال زیاد می‌توان آن را به 60 ثانیه به جای زمان اجرا 2+ دقیقه کوتاه کرد.
 • ما آنچه را که بخش خدمات حمل و نقل شخصی سازی شده برای گفتن دارد دوست داریم – ما فکر می کنیم می تواند در اوایل سفر صفحه بگوید تا دید بیشتری داشته باشد.

Hillsboro Aviation

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران

طراحی وب سایت تجاری Hillsboro Aviation ساده و در عین حال بسیار مؤثر است. این چیزی است که ما دوست داریم:

 • استفاده عالی از تصاویر در صفحه. قطعاً باعث می شود که شما بخواهید روی آن صندلی مسافر بنشینید.
 • ویدیویی که می توانید روی آن کلیک کنید عالی است. واقعاً به صفحه زندگی می بخشد و برخی از تورها را به نمایش می گذارد.
 • آنها به سرعت مکان های خود را صدا می کنند و همچنین شما را با مفهوم یک تور سفارشی آشنا می کنند.
 • آنها صفحه را با دعوت به اقدام برای رزرو و بستن حلقه فروش پایان می دهند.

آنچه ما فکر می کنیم می تواند بهبود یابد:

ما می‌دانیم که شما دکمه تماشای ویدیو را در هدر قهرمان دارید، اما فکر می‌کنیم پخش خودکار پس‌زمینه قاب قهرمان یک حلقه 15 تا 30 ثانیه‌ای از ویدیو می‌تواند واقعاً به تجربه اولیه ظاهر وب‌سایت اضافه کند.

Huemor

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران

بله، می دانم، ما خودمان را نشان می دهیم. کمی لنگ است، اما ما واقعاً می خواهیم به برخی از چیزهایی که فکر می کنیم می توانید از خدمات الهام بخش طراحی وب سایت ما یاد بگیرید، اشاره کنیم:

بیانیه افتتاحیه و پاراگراف حمایتی ما در مورد اینکه کسب و کار ما روی چه چیزی تمرکز می کند واقعاً واضح است.

ما در هر یک از بخش‌های خدماتمان چند کار متفاوت انجام می‌دهیم:

1. بیانیه ای سریع درباره کاری که انجام می دهیم.
2. فهرست سریع از قابلیت های سرویس اصلی.
3. محصولات تحویلی کسب و کار به وضوح تعریف شده است.
4. مرحله بعدی واضحی از بخش خدمات به «بیشتر بیاموزید» وجود دارد.

 • ما از یک عنصر خط پس‌زمینه برای کشیدن بازدیدکننده به پایین صفحه و تشویق به پیمایش استفاده می‌کنیم.
 • ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا نظرات مشتری واقعی را با هر سرویس جفت کنیم.
 • در پایین صفحه ما شما را با فلسفه اصلی پیرامون خدمات خود آشنا می کنیم.

Ester

صفحه خدمات طراحی گرافیکی Ester نمونه ای عالی از نحوه گردآوری بسیاری از ایده های طراحی عالی به روشی سازمان یافته و جذاب است. این چیزی است که ما دوست داریم:

 • هر بخش واقعاً به وضوح تعریف شده است.
 • ما واقعاً از گنجاندن نمونه‌های کار در هر بخش خدمات لذت می‌بریم و یک تقویت خوب برای کیفیت کار اضافه می‌کنیم.
 • تعامل کافی در صفحه برای جذاب نگه داشتن آن وجود دارد، اما نه آنقدر که حواس‌تان را پرت کند.

آنچه ما دوست داریم بهبود یابد:

بیانیه آغازین صفحه به خودی خود نوعی گیج کننده است. می شد کمی دوباره کار کرد.

همانطور که بازاریابی دیجیتال تکامل می یابد، محتوایی که کسب و کارها برای دستیابی به مخاطبان هدف خود استفاده می کنند نیز باید تکامل یابد. محتوای هر بخش قطعاً می تواند کمی دوباره کار شود. به نظر نمی رسد که منفعت فوق العاده ای داشته باشد.

پیوندهای سمت راست وقتی با تصاویر زیر همپوشانی دارند، به نوعی اضافی به نظر می رسند. این می تواند یک فرصت عالی برای یک پروژه طراحی مجدد وب سایت باشد.

4por4

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی کدنویسی و اختصاصی و وردپرسی برای افزایش نرخ سئو وبسایت و بک لینک سازی داخلی برای ترافیک و بازدید کاربران

4port4، یک شرکت طراحی وب، تجربه صفحه خدمات واقعا جالبی را ارائه می دهد. این چیزی است که ما دوست داریم:

 • تجربه کلی صفحه بسیار سرگرم کننده است. اگر به دنبال تجربه‌ای هستید که شامل طراحی حرکتی باشد، می‌دانید که بدون خواندن یک کلمه در صفحه، آن را به دست خواهید آورد.
 • فراخوانی به تجربیات مشتری از قبل برای تعیین انتظارات خوب است.
 • هر بخش به وضوح با نقاط گلوله واضح برای قابلیت ها تعریف شده است.
 • ما دوست داریم که در هر بخش از گرافیک و گیف استفاده کنیم.
 • به آوردن برخی از تصاویر به خط خدمات کمک می کند.

آنچه را که ما بهبود خواهیم داد:

آنها ارزش زیادی از هدر قهرمان خود دریافت نمی کنند. بیانیه آغازین می تواند توصیفی تر باشد. تصویر قهرمان در واقع با فشار دادن اطلاعات کلیدی به خارج از کادر، علیه آنها کار می کند.
پیشنهاد می کنیم طرح حرکت را یک درجه به عقب برگردانید. حرکت روی گرافیک را دوست دارید، اما ممکن است آن را در سرصفحه‌های بخش‌ها از دست بدهید؟