هلدینگ وهام

پارادایس مدیکال

Rate this course

طراحی سایت فروشگاهی پارادایس مدیکال

فروشگاه اینترنتی پارادایس مدیکال ، سایتی در حوزه فروش و خدمات تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ، لوازم بهداشتی و آرایشی و زیبایی فعالیت می کند . این سایت در سال 1399 راه اندازی گردیده و با هدف آسانی در فروش تجهیزات و امور خدماتی مسیر تجربه و کسب و کار آنلاین را به پیش گرفته است . در طراحی و برنامه نویسی این سایت سعی بر آسانی روند خرید و تکمیل اطلاعات پرداخت توسط کاربران رعایت گردیده است . همچنین با ارائه اطلاعات جامعی نسبت به هر محصول می توانید آگاهی کاملی نسب به محصول داشته و همچنین بهترین قیمت بازار را در صنف هم شغل های خود را مشاهده کنید . در ادامه ویدیو مربوط به طراحی سایت پارادایس مدیکال را مشاهده می کنیم :

خدمات سئو شرکت وُهام

در طراحی فروشگاه اینترنتی پارادایس مدیکال از پلن طراحی اختصاصی قالب وردپرس استفاده شده است . در این پروژه از زبان های برنامه نویسی php و javascript و پلتفرم هایی چون uikit , jquery و bootstrap نیز برای طراحی داینامیک این صفحات مورد استفاده قرار گرفته است . برای افزایش سرعت سایت تمامی مجموعه کد ها را مینیمایز کرده و به صورت فشرده در داخل سرور آپلود کرده ایم . همچنین در طراحی سایت پارادایس مدیکال از پلاگین های اختصاصی که وظیفه آنالیز قیمت محصولات مشابه را بر عهده دارند استفاده گردیده است . با توجه به رضایت شرکت پارادایس مدیکال از نحوه طراحی سایت شرکت وُهام ، مجموعه ما عهده دار سئو این سایت نیز می باشد . این سایت در مجموعه کلمات کلیدی رقابتی در صدر اول صفحات گوگل قرار داشته و دارای رتبه بسیار مناسبی در حوزه تجهیزات آرایشی و بهداشتی می باشد .

برنامه نویسی و طراحی سایت پارادایس مدیکال

در طراحی فروشگاه اینترنتی پارادایس مدیکال علاوه بر سعی در رعایت نظم و عدم پیچیدگی کد بر طراحی کد بر اساس سرعت سایت نیز تلاش بروفوری گردیده است . طراحی قالب توسط شرکت وُهام بر اساس اصول سئو و ویژگی های مد نظر گوگل نوشته می شود تا در ایندکس صفحات سایت زمان زیادی صرف نشود . در ادامه برخی از صفحات کد نویسی سایت را مشاهده می کنیم :

شرکت وُهام در نظر دارد تا بتواند خدمات سئو و طراحی سایت های فروشگاهی و شرکتی و صنعتی را به بهترین شکل طراحی کند . با اعتماد به ما ایده های خود را به بهترین شکل در وب به کاربران خود نمایش دهید . خدمات سئو وُهام حرف اول را در میان شرکت های برنامه نویسی دارد . با ما همراه باشید .

دسته بندی سایت :

پلتفرم های مورد استفاده :