هلدینگ وهام

همکار عمده

Rate this course

سایت فروشگاهی همکار عمده / www.hamkaromdeh.com

برنامه نویسی و طراحی سایت همکار عمده ، وبسایت فروشگاهی با استفاده از قالب اختصاصی و کد نویسی شده دارای خدمات سئو و بک لینک و سوشیال مدیا … طراحی سایت فروشگاهی و خدماتی از جمله مجموعه کار شرکت برنامه نویسی وُهام می باشد . سایت همکار عمده با فعالیت در حوزه لوازم جانبی کامپیوتر و اسپیکر یکی از نمایندگان فروش در کشور می باشد که با شروع فعالیت در کسب و کار آنلاین ، وظیفه طراحی سایت شرکت خود را به مجموعه وُهام واگذار نموده و در صدر فعالیت مجازی پیشتاز می باشد . در ادامه بخشی از حوزه فعالیت سایت همکار عمده را مطالعه می کنیم .

درباره همکار عمده

فروشگاه اینترنتی همکار عمده یکی از بزرگترین مجموعه های فروش لوازم جانبی و اسپیکر در کشور است .

در همکار عمده شما می توانید تنوع بالای کالا ، قیمتی واقعا رقابتی به همراه خدمات متنوع را مشاهده نمایید . تاریخچه فعالیت شرکت ما به بیش از دو دهه فعالیت در بخشفروش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوترمی رسد. و با بسیاری از فروشندگان در ارتباط هستیم .

به حول و قوه الهی توانسته ایم نمایندگی اول بسیاری از برند ها باشیم و به عنوان یک مجموعه مولتی برند فعالیت نماییم .  با توجه به رشد فروش دیجیتالی وارد عرصه فروش انلاین شدیم و با پتانسیلی که در این حوزه داشتیم توانستیم به سرعت یکی از پر فروش ترین سایت های این حوزه شویم .

مشتری مداری ، قیمت رقابتی ، خدمات فروش ویژه ، و به دست آوردن اعتماد از اهداف ما در سایت همکار عمده است . در ادامه ویدیویی در راستای طراحی سایت همکار عمده مشاهده می کنیم :

برنامه نویسی و خدمات سئو سایت

در طراحی سایت همکار عمده از قالب قدرتمند کانی شاپ استفاده گردیده که دارای المان های بسیار متنوع المنتوری می باشد . این قالب با شخصی سازی بخش های مختلف تم ، امکانات زیادی را در اختیار کاربر و طراح سایت قرار داده و می توان هر نوع ایده ای را بر روی این قالب پیاده سازی نمود . سایت فروشگاهی همکار عمده دارنده پکیج پایه خدمات سئو نیز می باشد . با توجه به زمان کوتاه شروع پکیج پایه سئو بر روی این سایت ، همکار عمده دارنده کلمه کلیدی خرید اسپیکر قدی در صفحه گوگل می باشد و شرکت وُهام در راستای بی رقیب ساختن این سایت تمام تلاش خود را خواهد کرد . در ادامه تصاویری از طراحی سایت ناروین فالو را مشاهده خواهیم کرد :

استفاده از قالب فروشگاهی کانی شاپ در طراحی سایت همکار عمده

معرفی قالب کانی شاپ

قالب فروشگاهی کانی شاپ بر اساس دستگاه های مختلف مانند کامپیوترهای رومیزی ، لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و … واکنش نشان داده و عناصر موجود در صفحه را به بهترین شکل ممکن نمایش می دهد . با این ویژگی شما نیازی به تهیه اپلیکیشن جداگانه برای فروشگاه خود نخواهید داشت . قالب کانی شاپ با داشتن ابزارک حرفه ای و کاربردی توکار، از نصب افزونه های جانبی اضافه در وب سایت فروشگاهی شما جلوگیری می کند و به این صورت سرعت وب سایت شما بسیار بهتر خواهد بود. این قالب دارای فونت های اختصاصی و معروف فارسی نیز می باشد که به صورت رایگان می توانید استفاده کنید .

 
 
برنامه نویسی و طراحی سایت همکار عمده ، وبسایت فروشگاهی با استفاده از قالب اختصاصی و کد نویسی شده دارای خدمات سئو و بک لینک و سوشیال مدیا

شرکت وُهام در نظر دارد تا بتواند خدمات سئو و طراحی سایت های فروشگاهی و شرکتی و صنعتی را به بهترین شکل طراحی کند . با اعتماد به ما ایده های خود را به بهترین شکل در وب به کاربران خود نمایش دهید . خدمات سئو وُهام حرف اول را در میان شرکت های برنامه نویسی دارد . با ما همراه باشید .

دسته بندی سایت :

پلتفرم های مورد استفاده :