هلدینگ وهام

طراحی سایت ساراپان

Rate this course

طراحی سایت ساراپان / www.sarapan.ir

برنامه نویسی و طراحی سایت ساراپان ، کدنویسی قالب اختصاصی و قالب ۀملده وردپرسی ، پلاگین نویسی و خدمات سئو و بک لینک سازی خارجی و داخلی … فروشگاه ساراپان در حوزه روتختی و سرویس خواب فعالیت دارد . در ظراحی سایت ساراپان از سعی بر استفاده از طراحی ساده و در عین حال زیبا با رعایت اصول رنگبندی در طراحی UI مدرن قرار گرفته است . در طراحی سایت ساراپان از قالب قدرتمند وودمارت استفاده شده تا راحتی کار را برای استفاده کنندگان به ارمغان بیاورد . در ادامه ویدئویی در رابطه با طراحی سایت ساراپان مشاهده خواهیم کرد .

برنامه نویسی و طراحی سایت ساراپان و خدمات سئو

در طراحی سایت ساراپان از قالب قدرتمند وودمارت استفاده گردیده که دارای المان های بسیار متنوع المنتوری می باشد . این قالب با شخصی سازی بخش های مختلف تم ، امکانات زیادی را در اختیار کاربر و طراح سایت قرار داده و می توان هر نوع ایده ای را بر روی این قالب پیاده سازی نمود . سایت ساراپان دارنده پکیج پایه خدمات سئو نیز می باشد . با توجه به زمان کوتاه شروع پکیج پایه سئو بر روی این سایت ، ساراپان دارنده کلمه کلیدی خرید روتختی ژورنالی در صفحه گوگل می باشد و شرکت وُهام در راستای بی رقیب ساختن این سایت تمام تلاش خود را خواهد کرد . در ادامه تصاویری از طراحی سایت ساراپان را مشاهده خواهیم کرد :

استفاده از قالب فروشگاهی وودمارت در طراحی سایت ساراپان

معرفی قالب وودمارت

قالب وودمارت را به جرأت می توان یکی از برترین قالب های فروشگاهی در تاریخ ووکامرس معرفی کرد. این فقط یک ادعا نیست! قالب وودمارت از سال 2017 توانسته است نظر بسیاری از کاربران ایرانی و خارجی را در تمام دنیا به خود جلب کند. هر نوع ایده راه اندازی فروشگاه آنلاین در زمینه کسب و کار خودتان دارید کافی است از بین دموهای متنوع و کاربردی وودمارت یکی را انتخاب کرده و همین حالا پر قدرت شروع کنید! بیش از 50 دموی آماده در قالب وودمارت آمده‌اند تا بیشترین صرفه جویی در زمان را برای شما ایجاد کنند.

برنامه نویسی و طراحی سایت ساراپان ، کدنویسی قالب اختصاصی و قالب ۀملده وردپرسی ، پلاگین نویسی و خدمات سئو و بک لینک سازی خارجی و داخلی ...

شرکت وُهام در نظر دارد تا بتواند خدمات سئو و طراحی سایت های فروشگاهی و شرکتی و صنعتی را به بهترین شکل طراحی کند . با اعتماد به ما ایده های خود را به بهترین شکل در وب به کاربران خود نمایش دهید . خدمات سئو وُهام حرف اول را در میان شرکت های برنامه نویسی دارد . با ما همراه باشید .

دسته بندی سایت :

پلتفرم های مورد استفاده :