هلدینگ وهامقیمت طراحی سایت معماری با وردپرس + کدنویسی اختصاصی


قیمت طراحی سایت معماری و خدمات سئو ، طراحی وب سایت عمران و ساختمان سازی ، کدنویسی اختصاصی ، سفارشی و وردپرس وبسایت معماری در ساخت دیزاین

طراحی سایت معماری  چیست؟ روش طراحی وبسایت معماری

قیمت طراحی سایت معماری و خدمات سئو ، طراحی وب سایت عمران و ساختمان سازی ، کدنویسی اختصاصی ، سفارشی و وردپرس وبسایت معماری در ساخت دیزاین … بسیاری از طراحان جوان یا جدید اغلب مفهوم طراحی سایت معماری  را اشتباه می دانند. طراحی سایت معماری  به طراحی سایت معماری  سایت هایی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده می شوند. معمولاً به جنبه‌های تجربه کاربر توسعه وب‌سایت اشاره دارد تا توسعه نرم‌افزار. بنابراین، حتی شخصی بدون دانش فنی می تواند با استفاده از پلتفرم هایی مانند Mockplus، Figma یا Sketch به یک طراح وب عالی تبدیل شود. البته، اگر زبان برنامه نویسی (HTML، CSS، جاوا) را بلد باشید عالی خواهد بود، اما نمی توانید خودتان را عمیقاً به توسعه front-end وارد کنید، این هسته طراحی سایت معماری  نیست. هسته اصلی طراحی سایت معماری ، بصری و تعامل است. هدف آن حل مشکلات ارتباطی بین کاربران و اطلاعات صفحه وب است.

طراحان وب چه مهارت هایی باید داشته باشند؟

به عنوان طراحان جوان، ممکن است در هنگام شروع حرفه خود در مورد مهارت هایی که باید مهارت داشته باشید، سردرگم شوید. در این قسمت به بررسی مهارت های برتری که یک طراح وب جوان باید داشته باشد می پردازیم. حالا، بیایید شیرجه بزنیم.

بر قوانین اساسی طراحی بصری تسلط داشته باشید

به زبان ساده، طراحی بصری فرآیند بهبود UI و UX یک وب/برنامه از طریق عناصر و جلوه های بصری، از جمله رنگ ها، تصاویر، عکاسی، تایپوگرافی، چیدمان ها، فضاهای سفید و موارد مشابه است. برخلاف طراحی UI، بیشتر بر روی جلوه های بصری طراحی سایت معماری /برنامه تمرکز دارد و هدف آن جلب توجه کاربران است. به عنوان مبتدی، اگر می خواهید یک طراحی بصری عالی داشته باشید، باید اصول اولیه مقیاس، سلسله مراتب بصری، تعادل، کنتراست و گشتالت را در ذهن داشته باشید، که می تواند به شما در ایجاد تعامل و افزایش قابلیت استفاده کمک کند.

برای یادگیری طراحی چیدمان

طراحی چیدمان فرآیند چیدمان عناصر بصری – مانند متن، تصاویر و اشکال – در یک صفحه مشخص است. طراحی چیدمان برای طراحی سایت معماری  سایت بسیار مهم است، زیرا می تواند ظاهر کلی و ارتباط بین عناصر گرافیکی صفحه را برای رسیدن به یک جریان پیام روان برای به حداکثر رساندن عملکرد تعیین کند.

برای یادگیری اصول رنگ

ترکیب رنگ‌های مختلف در یک صفحه می‌تواند تجربیات و تضادهای بصری متفاوتی را برای بازدیدکننده به ارمغان بیاورد و آن را به یک جزء حیاتی برای طراحی سایت معماری ‌سایت تبدیل کند. اصول اولیه رنگ را رعایت کنید، که می تواند به شما در ایجاد طرح های رنگی موثر برای وب سایت خود کمک کند.

برای تسلط بر دانش اولیه طراحی تعامل

طراحی تعامل در مورد ایجاد رابط های جذاب با رفتارهای اندیشیده شده است. برای طراحان وب، شما باید دانش اولیه ای در مورد طراحی تعاملی داشته باشید، مانند ایجاد استراتژی های طراحی، شناسایی تعاملات قاب سیمی کلیدی، و تعاملات نمونه اولیه، که می تواند به شما در ایجاد یک تجربه کاربر پسند برای بازدیدکنندگان کمک کند.

برای یادگیری استفاده از ابزار نمونه سازی و طراحی

ابزارهای نمونه سازی و طراحی بسیاری وجود دارد که می توانید برای ایجاد وب سایت خود انتخاب کنید. به عنوان مبتدی، باید یکی مانند Mockplus را انتخاب کنید که استفاده از آن آسان باشد و اجزای داخلی مختلفی را به شما ارائه دهد، که می تواند به شما کمک کند به سرعت اولین تصور بصری از وب سایت آینده خود داشته باشید. با Mockplus، لازم نیست منتظر طراحی نهایی صفحه باشید و در عوض می توانید ایده های خود را در عرض چند دقیقه اعتبار سنجی کنید.

برای درک زبان اصلی کدنویسی (HTML، CSS)

همانطور که در بالا ذکر شد، طراحی سایت معماری  در مورد توسعه نرم افزار نیست و شما مجبور نیستید خود را عمیقاً به توسعه front-end وارد کنید. اما به عنوان یک طراح، داشتن دانش اولیه برنامه نویسی به شما این امکان را می دهد که با توسعه دهندگان کارآمدتر همکاری کنید. در اینجا ما برخی از بهترین و رایگان وب سایت های آنلاین را برای مبتدیان برای یادگیری کدنویسی داریم.

با محصول شرکت و گروه کاربری خود آشنا باشید

مهم نیست که شما یک طراح مبتدی یا حرفه ای هستید، هدف از طراحی شما ارائه ارزش محصول یا کسب و کارتان به مشتریانتان است. بنابراین آخرین اما کمترین مهارت برای یک طراح این است که شخصیتی واضح داشته باشد و طرحی ایجاد کند که نیازهای مشتریان شما را برآورده کند.

پنج عنصر اساسی طراحی سایت معماری

پس از تسلط بر تمام مهارت های بالا، زمان آن فرا رسیده است که صفحه طرح را ورق بزنید و طراحی سایت معماری  خود را شروع کنید. در اینجا پنج عنصر اساسی طراحی وجود دارد که می‌خواهید مطمئن شوید که آن را درست انجام می‌دهید.

طرح کلی

ظاهر کلی وب سایت شما یکی از اجزای مهم طراحی سایت معماری  سایت است. مطالعات نشان می دهد که

کاربران فقط 50 میلی ثانیه زمان می‌برند تا درباره وب‌سایت یا کسب‌وکار شما نظر بدهند، و این تعیین می‌کند که آیا آنها بمانند یا ترک کنند. بنابراین، شما باید طراحی خود را ساده، تمیز و در دسترس نگه دارید و در عین حال، از طرح های شبکه ای برای سازماندهی و منظم نگه داشتن موارد طراحی استفاده کنید، بنابراین یک طرح کلی عالی ایجاد کنید.

طرح رنگی

پالت رنگ و فونت های موجود در سایت شما مستقیماً نظرات بازدیدکنندگان شما را درباره سایت شما اعلام می کند و همان چیزی است که اکثر طراحان تازه کار با آن شروع می کنند. آیا نمی دانید چه طرح رنگی را انتخاب کنید؟ فقط به دیدگاه های برند یا صنعت خود روی آورید – همراه با جمعیت شناسی مخاطبان هدف خود – به کاهش حجم کاری شما کمک می کند و این روند را تا حدودی بدون دردسر تبدیل می کند.

تایپوگرافی

وقتی صحبت از تایپوگرافی یا طراحی فونت شد، باید متن خود را به راحتی خوانا کنید، که به طور کلی به این معنی است که متن اصلی باید حداقل 16 پیکسل باشد. ایده آل است که از فونت مکمل برای سرفصل ها یا لهجه ها استفاده کنید، اما از سه تایپ یا تنظیمات غیر ضروری اندازه فراتر نروید.

جهت یابی

ناوبری نقش مهمی در نحوه تعامل و استفاده کاربران با سایت یا محصولات شما دارد.

طراحی ناوبری رشته ایجاد، تجزیه و تحلیل و پیاده سازی راه هایی است که کاربران بتوانند از طریق یک وب سایت یا برنامه حرکت کنند. فقط کمی وقت بگذارید تا عناصر ناوبری خود را در مکان مناسبی در سایت خود قرار دهید، می توانید آن را در سربرگ، بدنه و پاورقی سایت قرار دهید، اما صرفاً به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان خود را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظر خود هدایت کنید.

محتوا

بعد از اینکه چیدمان، طرح رنگ، حروف تایپ و طراحی ناوبری را دریافت کردید، اکنون باید محتوا را به سایت خود اضافه کنید تا قابل اعتماد و قابلیت ارائه محصولات و خدمات درجه یک باشد. بهره وری کلیدی است، زیرا کلمات اضافی می توانند مانع از فروش اصلی برند شما شوند. پس فقط کوتاه و شیرین فکر کنید تا محتوای خود را منظم و آموزنده کنید.

بهترین منابع برای یادگیری طراحی سایت معماری  در خانه

با گسترش ویروس کرونای جدید در سراسر جهان، ما شانس زیادی برای مطالعه در مدرسه یا کار با دیگران نداریم، اما یادگیری یک چیز زندگی است، ما همچنین می‌توانیم از برخی متخصصان در خانه یاد بگیریم. در این قسمت تعدادی از بهترین منابع برای یادگیری طراحی سایت معماری  را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

کتاب های آموزش طراحی سایت معماری

 1. HTML and CSS: Design and Build Websites

این کتاب مقدمه ای تمام رنگی برای مبانی HTML و CSS از ناشران Wrox است. این کتاب آموزشی کتابی است که از برداشتن، خواندن و سپس مراجعه به آن لذت خواهید برد. این امر باعث می شود طراحان آرزو کنند که موضوعات فنی دیگر به این روش ساده، جذاب و جذاب ارائه شود.

2. Learning Web Design: A Beginner’s Guide

این کتاب به تازگی اصلاح شده است و برای دانشجویان و متخصصان با هر زمینه و سطوح مهارتی ایده آل است. برای مبتدیان به اندازه کافی ساده و واضح است، اما به اندازه کافی کامل است که مرجع مفیدی برای توسعه دهندگان با تجربه باشد که مهارت های خود را به روز نگه می دارند.

3. Don’t Make Me Think: A Common Sense Approach to Web Usability

در این نسخه دوم، استیو کروگ مهمات ضروری را برای کسانی که روسا، مشتریان، سهامداران و مدیران بازاریابی اصرار دارند که کار اشتباه را انجام دهند، اضافه می کند. اگر طراحی، نوشتن، برنامه‌نویسی، مالکیت یا مدیریت وب‌سایت‌ها دارید، باید این کتاب را بخوانید. – جفری زلدمن، نویسنده کتاب طراحی با استانداردهای وب

4. Design for Hackers

این کتاب به طراحان مبتدی کمک می کند تا طراحی خوب را درک کنند: از کجا می آید، چگونه می توان آن را تولید کرد (و بازتولید کرد) و چه کاری می توانید انجام دهید تا خود را به یک طراح وب عالی تبدیل کنید.

5. Designing with Web Standards

این کتاب اخیراً با مشارکت اتان مارکوت تجدید شد. طراحان از طریق این کتاب، طراحی با استانداردهای وب، و همچنین تکنیک هایی برای مقابله با مسائل رایج طراحی سایت معماری ، چگونگی و چرایی نوشتن HTML و CSS مطابق با استانداردها را خواهند آموخت.

دوره های آنلاین طراحی سایت معماری

1.TreeHouse: Web Design Track

مسیر طراحی سایت معماری  TreeHouse 43 ساعت ویدیو و درس های تعاملی در مورد HTML، CSS، طرح بندی و سایر اصول طراحی سایت معماری  ارائه می دهد. همچنین شامل مهارت‌های اولیه برای یک طراح گرافیک نوپا، مانند آموزش SVG است.

2. Envato Tuts+: Responsive Web Design for Beginners

دوره طراحی سایت معماری  ریسپانسیو Tuts+ برای مبتدیان، مقدمه ای سریع بر اصول طراحی ریسپانسیو، HTML، CSS، پرسش های رسانه ای و موارد دیگر است. می‌توانید نحوه استفاده از نرم‌افزارهای طراحی مانند Adobe XD و Sketch را از دوره‌های دیگر بیاموزید و همچنین با همین عضویت به میلیون‌ها عکس استوک، قالب‌های وب و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

3. Future Learn: User Experience (UX) Design and Research

این برنامه طراحی و تحقیق کاربر از Future Learn و دانشگاه میشیگان برای طراحان وب مشتاقی که می خواهند درباره طراحی UX بیشتر بیاموزند عالی است. می‌توانید یاد بگیرید که چگونه درک بهتری از نحوه تعامل کاربران با وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها ایجاد کنید و از مهارت‌هایی برای ارائه خدمات جامع‌تر، فراتر از یک طراحی اولیه وب‌سایت، استفاده کنید.

4. OpenHPI: Human-Centered Design Course

اگر می‌خواهید اصول طراحی خود را بهبود ببخشید، این دوره طراحی انسان محور مکانی عالی برای شروع است. این می تواند به شما کمک کند تا مهارت های ایده پردازی و تحقیق خود را بهبود بخشید و به سرعت (در 10 ساعت) مجموعه مهارت های اساسی خود را به عنوان یک طراح بسازید.

5. WebFlow University: Ultimate Web Design Course

این دوره آموزشی نهایی طراحی سایت معماری  یک دوره رایگان ارائه شده توسط دانشگاه WebFlow، یک پلت فرم یادگیری آنلاین است که توسط CMS و ابزار طراحی WebFlow میزبانی و توسعه یافته است.

این به طراحان بیش از 5 ساعت درس ویدیویی ارائه می دهد و مقدمه ای عالی برای همه چیز در مورد طراحی سایت معماری  است.

5 وبلاگ برتر طراحی سایت معماری  که باید دنبال کنید

 1. مجله Smashing

این وبلاگ همه چیزهایی را که شما نیاز دارید، از گرافیک گرفته تا الهام بخش و مقدار زیادی طراحی دارد. محتوای وبلاگ آن بر اساس دسته بندی سازماندهی شده است و موضوعاتی مانند تجربه کاربر، طراحی سایت معماری ، React، جاوا اسکریپت، CSS و دسترسی را پوشش می دهد. تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در این وب سایت به گونه ای طراحی شده است که خواندنی و آموزنده باشد.

 1. Webdesigner Depot

Webdesigner Depot در میان محبوب ترین وبلاگ های طراحی در جهان متمایز است. این مرکز جامعی از نکات فنی، اخبار، پست های رهبری فکری و الهام است. اغلب با محتوای یک سری از نویسندگان با تجربه به روز می شود. در این وبلاگ، آخرین اخبار طراحی را دریافت خواهید کرد، مزایا و معایب سیستم های کدگذاری مختلف را بررسی می کنید، برخی از بهترین منابع طراحی را کشف کرده و از آنها یاد خواهید گرفت.

 1. وبلاگ Mockplus

Mockplus چیزی بیش از یک تولید کننده وبلاگ است. این شرکت به طراحان یک پلتفرم طراحی برای نمونه سازی، طراحی و همکاری ارائه می دهد و با سیستم های طراحی مقیاس پذیر، گردش کار طراحی شما به طور کامل ساده می شود. همه چیزهایی را دارد که تیم های طراحی از ایده پردازی تا اجرا نیاز دارند. وبلاگ Mockplus با استفاده از انواع ابزارها و نرم افزارها، محتوایی با مصرف آسان را به طراحان از همه محیط ها ارائه می دهد. بسیاری از پست های محبوب آن لیستی از منابع مفید، وب سایت ها و دانلودهایی هستند که می توانید در کارهای طراحی خود از آنها استفاده کنید.

 1. دفتر طراحی سایت معماری سایت

این وبلاگ به زیبایی سازماندهی شده و مملو از اطلاعات مفید است. طراحان وب می‌توانند دسته‌های محتوایی برای کارهای نمونه کارها، طراحی موبایل، توسعه کسب‌وکار، تجارت الکترونیک و حتی دستگاه‌های پوشیدنی را در این وب‌سایت بیابند. بیشتر از آن، دارای یک بخش بررسی است که در آن می توانید برخی از جدیدترین ابزارهای موجود برای متخصصان طراحی را بررسی کنید.

 1. کتابخانه طراحی سایت معماری

این یک محیط وبلاگ ساده اما بسیار جذاب برای متخصصان طراحی است. این اطلاعات ارزشمند زیادی را برای مبتدیان و حرفه ای هایی که به دنبال تقویت مهارت های خود هستند ارائه می دهد. بخش “رایگان” در سایت مکان بسیار خوبی برای بازدید از منابع اقتصادی است.

منابع کدنویسی برای طراحان سایت معماری

 1. W3Schools

W3Schools یک وب سایت آموزشی فریمیوم برای یادگیری آنلاین کدنویسی است. دوره هایی را ارائه می دهد که تمام جنبه های توسعه وب را پوشش می دهد. این توسط Refsnes Data در نروژ اجرا می شود. این یک وب سایت اطلاعات توسعه دهندگان وب است، با آموزش ها و مراجع مربوط به موضوعات توسعه وب مانند HTML، CSS، جاوا اسکریپت، SQL، PHP و ASP.NET.

 1. Codecademy

Codecademy یک وب سایت آموزشی کاملا رایگان است که بسیاری از مبتدیان در آن شروع به کار می کنند. این شرکت متعهد است که به همه افراد، صرف نظر از جایی که در سفرهای کدنویسی خود هستند، قدرت دهد تا به یادگیری، رشد و تأثیرگذاری بر دنیای اطراف خود ادامه دهند.

 1. Udemy

Udemy یک پلت فرم یادگیری آنلاین است که می توانید منابع کدنویسی برای مبتدیان یا برنامه نویسان پیشرفته را در آنجا پیدا کنید. همچنین دوره های برنامه نویسی را تقریباً با هر زبان و چارچوبی که قابل تصور است ارائه می دهد.

 1. freeCodeCamp

این یک ابزار کاملا رایگان برای کدنویسی است و برای شروع فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارد. در این وب سایت می توانید مهارت های قدرتمندی مانند جاوا اسکریپت، HML5، CSS3 و غیره را بیاموزید. همچنین می‌توانید مهارت‌های خود را با کار در یک تیم کوچک برای ایجاد راه‌حل‌هایی برای سازمان‌های غیرانتفاعی و در عین حال کسب تجربه واقعی، توسعه دهید.

 1. edX

این وب سایت دوره های دانشگاهی را در رشته های مختلف علوم کامپیوتر از جمله پایتون، توسعه front-end و full-stack و بلاک چین ارائه می دهد. دوره های این سایت رایگان است، اما اگر می خواهید گواهی تایید شده داشته باشید، باید 50 تا 300 دلار بپردازید.

چه یک طراح مبتدی یا یک طراح حرفه ای باشید، باید به خاطر داشته باشید که یادگیری تنها راه رسیدن به هدف شماست. اگر می خواهید بدانید که چگونه طراحی سایت معماری  را در خانه بیاموزید تا مهارت های خود را تقویت کنید، در بالا فقط باید بدانید. شما می توانید دایره طراحی خود را در آنجا بسازید، اما نمی توانید با استفاده از ابزار، یک طراح وب باشید. فقط وقت خود را صرف یادگیری کنید و همانطور که می خواهید یک طراح حرفه ای باشید. برای شما آرزوی موفقیت دارم.