هلدینگ وهامطراحی سایت فروشگاهی : قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی


طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار آنلاین قیمت فروشگاه اینترنتی و کدنویسی قالب اختصاصی وردپرسی و تعرفه خدمات سایت ساز فروشگاه … در حال حاضر الزام به ذکر است بگوییم طراحی سایت یک نوع فرآیند برنامه ریزی شده، مفهوم سازی و تنظیم محتوای مورد نظر برای فضای اینترنت و دنیای بهینه سازی سایت می باشد. دنیای امروزی طراحی سایت را به صورت اختصاصی در انواع زمینه های طراحی سایت فروشگاهی، آژانس هواپیمایی، هتل ها، خدمات زیبایی وغیره انجام می شود که کسانیکه قصد انجام طراحی سایت دارند می توانند متناسب با زمینه فعالیت خود، سایت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

طراحی سایت اختصاصی با زبان Net.ASP یکی از کارآمدترین زبان های برنامه نویسی برای طراحی سایت می باشد که در حال حاضر از محبوبیت زیادی در بین اکثر افراد دارای کسب و کار برخوردار شده است. شرکت پیام آوران پارسیان عالوه بر ارائه خدماتی همچون بهینه سازی سایت، آنالین مارکتینگ و … ، با انجام طراحی سایت با زبان Net.ASP به صورت حرفه ای در زمینه ها مختلف فروشگاهی، آژانسی، پزشکی و … فعالیت دارد.
بازاریابی اینترنتی ،کم هزینه و با بازتاب بیشتر از تبلیغات محیطی :
اولین مرحله ای که در طراحی سایت وجود دارد مرحله ورود به تجارت آنالین است .
امروزه با وجود جمعیت ایران و آمار تقریبی ۳۶ میلیون مصرف کننده اینترنت ،داشتن سایت ضروری و غیر قابل انکار است. این روز ها بیشتر مشتریان یا کارفرمایان کمتر وارد شرکت های می شوند و بیشتر از هر روش دیگری با سایت ها ارتباط می گیرند. پس طراحی سایت کار آمد بیشتر از دکور شرکت و عوامل محیطی موجب جذب کارفرما می شود .

برنامه نویسی قوی و شی گرا

در یک طراحی وب سایت حرفه ای برنامه نویسی سایت توسط یک زبان برنامه نویسی قوی و شی گرا نوشته می شود. قابلیت توسعه وبسایت یک طراحی وب سایت حرفه ای قابل توسعه است، به طوری که اضافه یا کم کردن امکانات سایت نیازی به تغییر در کل سایت
نباشد.

سازگاری با تمامی مرورگر ها

یک وب سایت حرفه ای با همه مرورگرهای رایج و در نسخه های مختلف سازگار است.
وبسایت واکنش گرا یک وب سایت حرفه ای در تمام دستگاه ها مثل موبایل، تبلت، مانیتورهای سایز بزرگ و لپ تاپ به درستی نمایش داده شود.

امنیت وبسایت

یک وب سایت حرفه ای امنیت باالیی دارد تا از دسترسی افراد غیر مجاز برای تغییر محتوای سایت جلوگیری شود.

بهینه سازی وبسایت

یک وب سایت حرفه ای کدنویسی صحیح و سبکی دارد و قابل بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. جلوه های گرافیکی و تکنولوژی به روز در یک طراحی وب سایت حرفه ای جلوه های گرافیکی و تکنولوژی به روز برای ظاهر سایت استفاده می شود. برای مثال
استفاده از فلش و تصاور در فرمت gif قدیمی بوده و از تکنیک های canvas و svg مربوط به html5 استفاده میشود.


سفارش سایت

طراحی وب سایت آژانس هواپیمایی

در این بخش به امکانات ارائه شده توسط وب سایت آژانس هواپیمایی میپردازیم:
برای سهولت کاربران مطالب را بصورت طبقه بندی شده در سایت ارائه میدهد گالری تصاویر بصورت تفکیک شده لینک از طریق سامانه پیام کوتاه جهت اطالع رسانی به مدیران سایت ، لینک از طریق سامانه پست الکترونیک جهت اطالع رسانی به مدیران وبسایت و کاربران ، جهت ویرایش تمامی قسمت های وبسایت می باشد.

دسترسی سریع صفحات

یک طراحی سایت آرایش چه امکاناتی میتواند داشته باشد:

 1. طراحی صفحه نظرسنجی
 2. طراحی بخش مشاوره
 3. گالری تصاویر
 4. طراحی صفحه اخبار و دانستنی ها
 5. طراحی صفحه نمایندگان فروش
 6. طراحی سیستم فروش آنالین
 7. طراحی صفحه راهنما
 8. طراحی صفحه معرفی ما
 9. طراحی صفحه محصوالت
 10. طراحی صفحه وب دسته و معرفی خدمات مجالس
 11. طراحی صفحه وب معرفی خدمات عروس
 12. طراحی صفحه وب درج نمونه کارها
 13. طراحی صفحه وب نکات آموزشی و هشدارها
 14. طراحی صفحه وب بخش راهنمای عروس
 15. طراحی صفحه وب نمایش گواهینامه ها و مدارک آرایشگاه و سالن زیبایی
 16. طراحی صفحه وب دادن مشاوره رایگان
 17. نوبت دهی******
 18. *** ثبت نام و پرداخت اینترنتی***

طراحی سایت بیمارستان دامپزشکی تهران

امکانات ارائه شده در وبسایت بیمارستان دامپزشکی تهران به شرح زیر می باشد:
گالری تصاویر بصورت تفکیک شده ، ارایه مطالب مرتبط بصورت طبقه بندی شده جهت سهولت کاربران وبسایت ، مقاالت ،پرسش و پاسخ ، ثبت درخواست ،درباره ما و تماس با ما و همچنین دارای لینک با سامانه پیام کوتاه جهت اطالع رسانی به مدیران وبسایت، لینک با سامانه پست الکترونیک جهت اطالع رسانی به مدیران وبسایت و کاربران، پنل مدیریت جهت ویرایش تمامی قسمت های وبسایت میباشد .

طراحی وب سایت هتل

امکانات ارائه شده در وبسایت هتل فردوسی به شرح زیر می باشد :
وبسایت بصورت چند زبانه است که در تمامی زبانها امکاناتی شامل صفحات :اخبار ،گالری تصاویر، رزرو آنالین،خدمات ،اطالعات در مورد اتاق ها ،درباره ما و تماس با ما و همچنین دارای لینک با سامانه پیام کوتاه جهت اطالع رسانی به مدیران وبسایت، لینک با سامانه پست الکترونیک جهت اطالع رسانی به مدیران وبسایت و کاربران، پنل مدیریت جهت ویرایش تمامی
قسمت های وبسایت میباشد .
در این بخش به پاسخ به این سوال که هزینه طراحی سایت چگونه مشخص می شود میپردازیم:
هزینه طراحی وب سایت با توجه به نوع وب سایت )شرکتی، فروشگاهی، خدماتی( و همچنین نوع قالب انتخابی شما متفاوت خواهد بود

پروژه های شرکت برنامه نویسی وُهام

هزینه سایت فروشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به نوسانات موجود در کشور، قیمت فروشگاه آنالین تغییر می کند
یکی از مهمترین تصمیماتی که در کسب و کارتان باید بگیر ید این است که، آیا هزینه ایجاد سایت فروشگاهی برای کار شما الزام است؟ باید بگوییم که اگر شما دارای محصوالت زیادی هستید و مشتری های شما به دنبال جایی برای دیدن محصوالت، قیمت ها و یا جزئیات کار شما هستند ایجاد یک سایت این چنینی برای شما الزم است.
از مزایای این نوع سایت ها، هزینه ساخت سای ت فروشگاهی یکبار است و برای همیشه ماندگار است.
بعد از اینکه شما تصمیم به ساخت سای ت گرفتید، باید بررسی کنید که هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس برای شما مناسب است یا با دیگر گزینه های موجود. در ادامه خواهیم گفت که چرا قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس برای شما به صرفه تر است.
برای داشتن یک سایت اینترنتی طراحی با وردپرس برای شما مناسب تر است، این موضوع به این دلیل است که شما ماهیانه باید مقداری هز ینه نگهداری سایت را بدهید. شما نیاز دارید که که برای اضافه یا حذف کردن محصوالت یا حتی تغییرات هزینه مدیریت سایت بپردازید. هزینه ساخت سایت فروشگاهی اگر شما بجای هزینه طراحی سایت فروشگاهی وردپرس به سمت برنامه نویسی بروید، در ابتدای کار باید مقدار ز یادی هزی نه کنید و همچنین زمان زیادی برای راه اندازی این نوع سایت ها باید صبر کنید. اما مهمترین مشکل این است که بغیر از قیمت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس هزینه نگهداری آن هم سنگین است. به این دلیل که شما برنامه نویسی را برای سایت خود انتخاب کرده اید باید ماهیانه مقدار زیادی را برای تغییرات و یا اضافه و کم کردن محصوالت بپردازید.
البته که هیچ نوع دسترسی هم نمی توانید داشته باشید، و محصوالت خود را اضافه یا کم کنید. اما در سایت های وردپرسی این چنین نیست و هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس هم در ابتدای طراحی و هم برای نگه داری نیازی نیست هزینه کنید.
اگر شما با شرکت های منصف کار کنید آموزش برخی از کارها را میتوانید داشته باشید و هز ینه نگهداری سایت را ندهید.

تعرفه قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

تعرفه قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنت ی شامل چه مواردی میشود(مهمترین مواردی که در هزینه ها تاثیر دارند)

 1. دامنه
 2. هاست
 3. قالب
 4. ورود اطالعات
 5. امنیت سایت
 6. نماد الکترونیکی
 7. تولید محتوا

انتظاراتی که بعد از هزینه ساخت یک سایت فروشگاهی به وجود می آید :

 1. طراحی ظاهر سایت
 2. نحوه چیدمان محصوالت
 3. زیر بنای مناسب
 4. امنیت سایت
 5. گرافیک مناسب
 6. دسترسی آسان
 7. امکان افزودن به سبد خرید با تعداد چندتایی
 8. افزودن درگاه بانکی در جهت سهولت پرداخت از طریق کارت های بانک ی عضو شتاب
 9. طراحی بخش ثبت نام و فراموشی رمز عبور و ورود کاربران به پنل مدیریتی خود
 10. امکان تعریف محصوالت متغیر و چند قیمتی
 11. جستجوی پیشرفته با امکانات محدود کردن رنج قیمت، دسته ها، برندها و …

تنوع رنگ پس زمینه

رنگ های پس زمینه عامل مهم دیگری است که باید مد نظر داشته باشید. ترکیب رنگی نوشته ها و پس زمینه نباید باعث آزار چشم شود. اگر از ترکیب رنگی درستی و مناسبی استفاده نکنید مشتری تمایلی به سر زدن به سایت شما را نخواهد داشت.
برای اینکه در همه موارد برخورد اول و نگاه اول تاثیر بسزایی در جذب مخاطب و خرید دارد. شما به همه مواردی که در نگاه مشتری تاثیر دارد می بایست توجه کافی داشته باشید، از طیف رنگ ی که در سایت خود میخواهید استفاده کنید تا طراحی لوگو و دیگر مسائل مربوط به ظاهر سایت فروشگاهی شما. نکته دیگری که در رابطه با طراحی ظاهری سایت خود میبایست مد نظرداشته باشید این نکته می باشد، که طراحی ظاهری سایت شما همخوانی با نوع محصوالتی که به فروش میرسانید، داشته باشد.
نکته بعدی که در رابطه با سایت فروشگاهی خود میبایست مد نظر داشته باشید، سهولت خرید از سایت میباشد. در هنگام طراحی سایت باید به این نکته توجه داشته باشید، که پروسه خرید از سای ت شما به آسانی صورت بگیرد. مشتریان هنگام خرید
قطعا عالقه ای ندارند، که پروسه طو النی و پیچیده ای را برای خرید محصول خود طی کنند. و در بسیاری از مواقع به دلیل پیچیده بودن پروسه خرید، بسیاری از مشتریان از خرید خود صرف نظر کرده . باید در دسترس باشد. در صفحه محصوالت تمام اطالعاتی که مشتری برای تصمیم گیری اولیه به آن ها نیاز دارد، باید در د ید قرار بگ یرد. مشتری نباید برای دیدن اطالعات کاربردی به دنبال آن بگردد .

پرداخت باید آسان باشد

یکی دیگر از نکات ی که باعث میشود مشتری شما با خیال آسوده از سای ت شما خرید داشته باشد، امکان بررسی و مقایسه با دیگر محصوالت میباشد. برای خود شما هم قطعا این اتفاق پیش آمده که قصد خرید برای مثال پیراهنی را داشته اید و اما در بین
دو انتخاب مردد هستید که کدام را انتخاب کنید. در خریدهای اینترنتی از فروشگاههای اینترنت ی قطعا همچنین مسائلی رخ میدهد، بنابراین بسیار هوشمندانه میباشد که شما با توجه به نوع محصول ی که مشتری قصد خرید آن را دارد، شرایطی را فراهم کنید تا مشتری بتواند محصوالت با یکدیگر مقایسه کند.
فرقی ندارد که شما در سایت فروشگاهی خود چه محصولی را به فروش میرسانید اما در رابطه با تک تک محصوالتی که در سایت فروشگاهی خود به منظور فروش قرار دادهای د، میبایست درباره آنها اطالعاتی ارائه بدهید برای مثال اگر شما سایت فروشگاهی فروش لباس دار ید، میبا یست در رابطه با همه محصوالت و پوشاک خود اطالعاتی از قبیل اندازه، جنس، رنگ دقیق، نحوه شستشو و … در اختیار مخاطبان خود قرار بدهید

استفاده از تصاویر واقعی

نکته د ی گری است که اگر در طراحی سایت های فروشگاهی مد نظر قرار بگیرد می تواند در اعتماد و موفقیت سایت اثر گذارباشد. عکسی که برای محصوالت در سایت قرار می دهید باید ازهمان محصولی که قصد فروش آن را دارید گرفته شده باشد . نه عکسی که خودتان از جای دیگری برداشته ای د. تصاویر واقعی باعث اعتماد خریدار می شود. عکس محصول باید به نحوی باشد که تمامی موارد باال رعایت شده باشد .
مهمترین بخش هزینه طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی تولید محتوا و عکاسی

تاثیر تولید محتوا در هزینه ساخت سای ت فروشگاه اینترنتی

وب سایت شما به محتوای حرفه ای نیاز دارد، نه فقط برای توصیف محصوالت، بلکه شما باید به مشتریان خود اطالعات زیادی را بدهید، همچنین اطالعات زیادی را وارد سایت کنید. تولید محتوا به شما کمک می کند تا در صنعت خود به عنوان یک کسبو کار حرفه ای شناخته شوید. محتوای خوب سایت برای رتبه بندی موتورهای جستجو بسیار مفید است و نمی توانید از ارزش نوشتن محتوا غافل شد .

هزینه ساخت سایت فروشگاهی

شما می توانید مطالب را خودتان بنویسید، اما این کار می تواند بسیار وقت گیر باشد، به خصوص اگر دانش کافی نوشتن و تبلیغ نویسی را ندارید. ممکن است بخواهید یک نویسنده محتوای حرفه ای را استخدام کنید طراحی وب سایت و شیوه های طراحی و برنامه نویسی در حال به روز شدن است. در این بخش در زمینه آینده دنیای طراحی وب سایت اطالعاتی را ارائه می دهیم.

قیمت طراحی وب سایت چقدر است؟

اگر بخواهیم به طور دقیق از قیمت طراحی سایت با هزینه مناسب برای شما اطالعاتی را به اشتراک بگذاریم، باید بگوییم قیمت طراحی سایت هم در شرکت های مختلف متفاوت بوده و هم با توجه به نوع سایتی که دارید هزینه ها کاهش یا افزایش خواهند داشت. هر شخص یا شرکتی که طراحی سایت انجام می دهد، با توجه به مالک های خود قیمت متفاوتی را برای طراحی سایت ارائه می دهد.

چند اشتباه رایج در طراحی سایت

هدف از طراحی سایت رسیدن آسان کاربران به موارد مورد نیازشان می باشد؛ پس باید به گونه ای طراحی شود تا کاربر یا بازدید کننده بیشتری را به خود جذب کند. اما کافیست با چند اشتباه کوچک موقعیت جذب کاربر از دست برود و کسانیکه بسیاری از درآمد خود را از همین سایت ها دارند، به نتیجه مطلوب دست پیدا نکنند. تیم پیام آوران پارسیان با ارائه این مقاله سعی بر آن داشته تا همه اشخاصی که قصد طراحی سایت دارند را از اشتباهات رایجی که هنگام راه اندازی یک وب سایت ممکن است رعایت نشود مطلع سازد تا با آگاهی از این موارد بتوانند یک وب سایت موفق را ایجاد کنند.

فریم ورک FrameWork چیست ؟

فریم ورک که در اصطالح یک چارچوب نرم افزاری گفته می شود مجموعه ای است از کتابخانه های برنامه نویسی و احتماال مجموعه ای از قوانین برای برنامه نویسان است . به عنوان مثال دات نت فریم ورک محصولی از شرکت مایکروسافت است که متشکل از هزاران کتابخانه ی کوچک به همراه قواعد و ابزارهایی برای توسعه دهندگان برنامه نویسی مختلف در آن قرار دارد .

تایپوگرافی (Typography)در طراحی سایت

تایپو گرافی یک خالقیت است که در آن طراح تالش می کند با تغییر متن، فاصله حروف، تغییر اندازه، شکل حروف، پاراگراف بندی، فاصله خطوط و … به عنوان زبان بصری برای تایپ عنوان شده است . افزایش سرعت اینترنت، افزایش رزولوشن دستگاهها و دسترسی طراحان به ابزارهایی برای تایپ در وب Fonts Google , Typekit Adobe و … سبب شده تا این جامعه به یک جامعه طالیی تایپوگرافی تبدیل شود.

قیمت سایت فروشگاهی

اگر شما میخواهید طراحی سایت فروشگاهی قدرتمند ایجاد کنید که بتوان ید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی فروشگاه اینترنت ی و سئو را رعایت کنید . طراحی سایت، استفاده از سئو و تکنیکهای آن در وب سایت نیاز به دانش ویژهای دارد از این رو بهتر است طراحی وب سایت، افزایش رتبه و بهینه سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید. برای انتخاب بهترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت معموال شما قبل از هر چیزدر اینترنت جستجو میکنید تا گوگل با رعایت قوانین که هر کدام از این شرکتها رعایت کردن میتوانند رتبه بندی شوند. شما حتما برای یافتن بهترین چیز دنبال آن فقط در صفحه اول بلکه رتبه اول میگردید به همین دلیل شرکتهای طراحی سایت برای ارائه خدمات خود به مشتریان باید تالش کنند طبق استاندارد گوگل رتبه سایت خود را باال ببرند و هرچقدر نمونه کارهای بهتری تولید شده باشد از دید مشتری این شرکت در کار خود حرفه ای است .طراحی سایت فروشگاهی به صورت حرفه ای ، از امکانات و مزایای بسیاری برخوردار هستند. ای ن دسته از سایت ها با امکانات خاصی که برای هر یک از آنها تعریف می شوند به صورت تخصیص یافته برای مشتریانی که سفارش طراحی سایت فروشگاهی داده اند ، طراحی و توسعه می یابند و با طی یک دوره ی کاری به صورت دقیق با خواسته های مشتریان طراحی به اتمام میرسد. یک شرکت
طراحی سایت فروشگاهی باید بتواند طبق ن یاز و خواست کارفرما دیزاین وطراحی را اصولی و با رعایت استانداردها پیاده سازی و اجرا نماید.

لوگو شرکت برنامه نویسی وُهام

شرکت برنامه نویسی وُهام

طراحی سایت فروشگاهی، گامی موثر در تحول کسب و کار شما و بهبود رونق آن خواهد بود . برای دنیای امروز باید راهبردی متناسب با نیاز های روز انتخاب کرد . اینکه تنها به صورت سنتی وفیزی کی به فعالیت بپردازید رونق کافی را در فعالیتتان نخواهید داشت ، حتی اگر بسیار موفق عمل کرده اید و پشرفت خوبی دارید باز هم داشتن یک فروشگاه اینترنتی ، در واقع طراحی فروشگاه اینترنتی را ضروری می نماید زیرا باید با آنالیز سایر رقبا برای آینده ی خود به استراتژی بپردازید.

ضرورت طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که قبال بیان شد امروزه تعداد افرادی که تمایل به خرید از سای ت های فروشگاهی دارند رو به افزایش است. بسیاری از افراد قبل از رفتن به مغازه حتما سری به یکی از سایت های فروشگاهی آنالین زده و یک برآورد قیمت کرده تا با آگاهی از قیمت بتوانند خرید خود را انجام دهند و همین امر موجب گردیده تا خیلی از صاحبان مشاغل تصمیم به طراحی سایت فروشگاهی بگیرند.

نقش فضای مجازی و اهمیت سایت

اینکه برای خرید هر محصول و یا هر خدماتی اولین قدم با چند کلیک ساده در فضای مجازی شروع می شودبه خوبی بیانگر این موضوع است که سمت و سوی تمامی کسب و کارها به اینترنت ، سایت ها وفضای مجازی خواهد بود .یافتن بهترین برند، باالترین کیفیت و مقایسه بین آنها و در نهایت انتخاب،اغلب در فضای سا یت ها صورت می پذیردبنابراین اگر شما در این میان جایگاهی نداشته باشید بار منف ی آن را خواهید دید که به زودی در کسب و کارتان تاثیرگذار خواهد بود.

چطور وب سایت فروشگاهی بزنیم ؟

در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی میتوانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید قبل ازطراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید خودتان را به جای مشتریان قرار داده و انتظارات احتمالی آنها را حدس بزنید و سعی کنید که تمامی انتظارات را برآورده سازید. از مهم ترین ویژگی هایی که سایت فروشگاهی موفق 1 _سرعت باال لود شدن سای ت 2 _توضیحات کافی و مناسب برای محصوالت۳_سادگی استفاده از سایت 4 _مشاوره و گفت و گو آنالین با فروشندگان سای ت 5 _پیشنهاد های تخفیفی و … می باشد.

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشید؟

شاید خود شما یک بار در زمینه طراحی سایت فروشگاهی تجربه ناموفق ی داشته اید و یا حتی اکنون که در ابتدای راه هستید از ناموفق شدن کار و اتالف وقت و هزینه نگران هستید.
قطعا شما نیز باید به این نتیجه رسیده باشید که تنها طراحی سایت فروشگاهی برای رسیدن به این هدف بزرگ کافی نخواهد بود و برای رسیدن به این موفقیت باید المان های زیادی در کنار یکد یگر چیده شود.
قدم اول، طراحی سایتی خواهد بود که امکاناتی کامل در زمینه فعالیت شما را داشته باشد. شاید داشتن تمامی امکاناتی که یک شرکت طراحی به شما معرفی می کند مناسب برای کسب و کار شما نباشد اما باید هرآنچه برای مخاطب شما مورد نیاز است را شناسایی و در فروشگاه خود داشته باشید. برای مثال اگر شما در فکر طراحی سایتی برای پوشاک هستید باید بدان ید این سایت بدون درنظر گرفتن حق انتخاب مشتری در زمینه رنگ، سایز و نوع محصول بی نتیجه خواهد بود.

تبلیغ در گوگل و تأثیر آن بر سایت

مشتری را در انتخاب محصول گنگ و شاید محدودمیکند. گام دوم، رعای ت اصول استاندارد طراحی سایت می باشد. این اصول ابتدا برای هرچه کاربردی تر بودن و سهولت استفاده تمام اقشار از سایت و در درجه بعد برای استانداردسازی برای موتورهای جستجو گر باید انجام پذیرد. زیرا بعد از طراحی سایت حتما نیاز به باالتر بودن در صفحات جستجو نسبتدبه سایر رقبا را پی دا خواهید کرد. اگر شما یک فروشگاه حرفه ای با تمام امکانات الزم هم داشته باشید ولی نتوانید این امکانات را به مخاطبین معرفی کنید مسلما موفق نخواهید بود.
گام آخر و مهم تر از یک طراحی سایت، استراتژی برای معرفی مزایای فروشگاه اینترنت ی طراحی شده و شناساندن آن به کاربران می باشد. این راه از طریق بازار یابی اینترنتی)دیجی تال مارکتینگ( قابل انجام خواهد بود. برای بازاریابی اینترنتی حتما برنامه ر یزی داشته باشید و از تجربه و دانش نی روهای متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

بازاریابی اینترنتی

گسترش فضای وب و استفاده مردم از دنیای اینترنت، کسبوکارهای بسی اری از انواع بازاریابی دیجیتال جهت گسترش برند خود استفاده میکنند تا از این طریق کاربران بسیاری را با محصول و خدمت خود آشنا میکنند. روشهای زیادی برای بهکارگیری بازاریاب ی آنالین وجود دارد که از جملهی آنها میتوان به ایمیل مارکتینگ، بهینه سازی موتور جستجو، شبکههای اجتماعی، تبلیغات آنالین و … اشاره کرد. هدف این است که وقتی کاربر در حال مطالعه، خرید، جستجو کردن، گپوگفت در شبکههای اجتماعی و … در فضای اینترنت است، با کمک بازاریابی آنالین توجه او را به خود جلب کنید و بازدیدکنندهی وبسایت خود را به مشتری تبدیل کنید.

جدیدترین مقالات

مزایای خرید اینترنتی

 1. تحویل کاال درب منزل یا محل کار شما
 2. کاهش ترافیک و به تبع آن کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی
 3. کاهش هزینه های رفت و آمد
 4. پرداخت در محل بعد از تحویل و رویت کالا
 5. ضمانت تعویض یا عودت کاال در صورت عدم رضایت از کاالی خریداری شده
 6. امکان مقایسه بین چند محصول و دسترسی به مشخصات کلی و جزئی
 7. محصوالت در نتیجه افزایش قدرت انتخاب و تصمیم گیری.

سایت فروشگاهی باید امکانات کاملی در زمینه فعالیت شما داشته باشد و نیاز های مشتریان را پوشش دهد.از تاثی ر گذارتر ین موارد در موفقیت فروشگاه اینترنتی شما رعایت اصول روانشناسی رنگ ها می باشدباید اطالعات دقیقی از مخاطبین فروشگاه اینترنتی بدست آوریدکه می توان از گوگل و … کمک گرفت.نکته ی مهم پس از راه اندازی سایت فروشگاهی، بهینه سازی و ارتقا آن در نتایج گوگل است.امکاناتی که پیشنهاد می شود برای سایت خود حتما در نظر بگی رید، نسخه موبایلی وب سایت و طراحی سایت به صورت ریسپانسیو است دلیل اصلی آن این است که حدود نیمی از کاربران از گوشی همراه یا تبلت خود برای وبگردی استفاده می کنند.

وب سایت فروشگاهی

پس از اتمام طراحی سایت فروشگاهی باید به فکر معرفی محصوالت و خدمات خود به کاربران باشیم.
بهترین راه برای بازاریابی، بازاریاب ی اینترنتی و یا همان دیجیتال مارکتینک می باشد.

رقیبان سایت فروشگاهی

در سال های گذشته اعتماد کاربران ایرانی به وب سایت های فروشگاهی بسیار پایین بود اما وجود وبسایت های موفق با درآمد های باال در این زمینه مانند دیجی کاال اطمینان مردم را نسبت به اینگونه مبادالت جلب کرده اند.عالوه بر آن ستاد سامان دهی کسب و کارهای اینترنتی اخذ نماد اعتماد الکترونیکی را برای وب سایت هاییکه قطعا معروفترین سایت فروشگاهی در ایران سایت دیجی کاال میباشد، که ابتدا فعالیت آنها با فروش تنها چند محصول محدود آغاز شد ولی امروزه شاهد این مسئله هستیم که تبدیل به بزرگترین سایت فروشگاهی ایران شدهاند.

هر نوع محصولی که شما مد نظر داشته باشید، به راحتی می توانید در این سایت به آن دسترسی داشته باشید. هرگز به این قضیه توجه نداشته باشید که چون سایت دیجی کاال وجود دارد، و بزرگترین سایت فروشگاهی ایران می باشد، بسیاری از مردم از آن خرید میکنند و به همین دلیل نیست که ما نیز سایت فروشگاهی داشته باشیم.برخی تصور می کنند هر چه سایت فروشگاهی شلوغ تر باشد نشان دهنده تکمیل بودن محصوالت وخدمات سایت است در حالی که یک سای ت خلوت که نشان دهنده نظم آن است، مخاطب را بیشتر جذب
میکند ک درگاه پرداخت می باشند الزامی نموده است.
امروزه باید متناسب با جریان تکنولوژی پیشرفت کرد از جمله مواردی که پیشرفت تکنولوژی بسیار نمود پیدا کرده است فروشگاه اینترنتی است . امروزه اکثر افراد به خصوص جوانترها از وب سایت فروشگاهی استفاده می کنند.زیرا قید مکان و زمان برای استفاده از وب سایت فروشگاهی از بین می رود و در هر زمان و مکان می توان از فروشگاه اینترنتی استفاده کرد .
استفاده از سایت فروشگاهی راحتی و آسایش روح و روان را فراهم می کند زیرا الزم ن یست ساعت ها وقت خود را در ترافیک و شلوغی بگذرانید.

ضرورت طراحی سایت فروشگاهی برای صاحبان کسب و کار

با توجه به اینکه این روزها پرداخت الکترون یکی به جای پول نقد بسیار رایج شده است ، طراحی سایت فروشگاهی برای همه کسانی به نوعی با فروش محصوالت سر و کار دارند ضرورت پیدا می کند .

طراحی سایت رستوران| سفارش آنالین غذا| تاالر

در گوشه ذهن خودبه این فکر کرده اید که ساخت سایت فروشگاهی تنها اتالف وقت و هزینه است باید بگوییم که شما اشتباه فکر می کنید و سایر رقبا با استفاده ازطراحی سایت فروشگاهی از شما پیشی می گیرند .

گام های بعدی پس از ساخت سایت فروشگاهی

درست است که ساخت سایت فروشگاهی اولین گام است ولی مهمترین گام نیست .زیرا برای موفقیت بایدنکات بسیار زیادی را در طراحی سایت فروشگاهی رعایت کنید به عنوان مثال اگرشما در زمینه فروش لباسو پوشاک فعالیت می کنید باید ساخت سایت فروشگاهی را به گونه ای انجام دهید که مشتری ضمن ورود به سایت فروشگاهی دچار سردر گمی نشود و به آسانی بتواند لباس مورد نظر را با اطالعات جزئی تر مانند جنس و رنگ بندیو سایز و قیمت پیدا کند و خرید خود را انجام دهد پس از ساخت سایت فروشگاهی شما باید در زمینه د یجیتال مارکتینگ یا بازار یاب ی اینترنتی فعالیت کنید تا سایت شما در صفحات اول
گوگل قرار بگیرد .

یکی از بهتر ین روش ها

به منظور گسترش و توسعه طراحی سایت فروشگاهی کسب و کار می باشد.فروشگاه اینترنتی به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را گسترش دهید.طراحی سایت فروشگاه اینترنت ی مانند احداث شعبه جدید از فروشگاه شما می باشدطراحی وب
سایت فروشگاهی شما،محدودیت های مکانی و زمانی برای مشتریان جهت خرید محصوالت شما از بین می برد.در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی میتوانید فعالیت خود را بهصورت 24 ساعته ادامه دهید.قبل از طراحی سایت فروشگاه خودتان را به جای مشتریان قرار دادهو انتظارات احتمالی آنها را حدس بزنیددر این صورت می توانید سعی دربرآورده کردن تمامی انتظارات آنها داشته باشید.

مهم ترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق

1 _سرعت باال لود شدن سایت
2 _توضیحات کافی و مناسب برای محصوالت
3 _سادگی استفاده از سایت
4 _مشاوره و گفت و گو آنالین با فروشندگان سایت
5 _پیشنهاد های تخفیفی و ….


سایت فروشگاهی موفق

قبل از اینکه برای شروع طراحی سایت فروشگاهی اقدام کنید خودتان جای مشتریان قرار دهید و انتظارات احتمالی آنهارا بیابید  و سعی کنید تا حد توان آن انتظارات را برآورده کنید. روزانه شاهد میلیون ها سرچ در گوگل هستیم که توسط کاربران صورت میگیرد شک نداشته باشید که قرار گرفتن سایت شما درصدر جدول گوگل تاثیر بسازیی در کسب و کار شما دارد.

طراحی سایت فروشگاهی شما باید به شکلی باشد که از نظر موتور های جست و جو تایید شوند.

تفاوت طراحی سایت فروشگاه با دیگر سایت ها در چیست؟

ظاهر طراحی سایت فروشگاهی از جهاتی بی شباهت به یک مغازه لوکس نیست. به این صورت که صفحه اصلی سایت فروشگاهی به مانند وی ترین مغازه ها شامل گلچینی از بهترین محصوالت و اجناس است و با دیدن آن دیدی کلی از تمام محصوالتی که می توان در سای ت یافت می دهد. از تفاوت های دیگر سایت های طراحی فروشگاه اینترنتی با سایر سایت ها نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی است.

نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی

باید به گونه ای باشد که به آسانی بتوان تغییرات را در آنها اعمال کرد زیرا ممکن است یک سایت فروشگاهی هر روز و یا حتی در روز چند بار مجبور به اعمال تغییراتی در قیمت ها و موجودی و نوع کاال و غیره شود.
برای اینکه این بروز کردن لحظه ای برای صاحبان سایت های فروشگاهی وقت گیر نبوده و بدل به یک دغدغه نشود، باید در طراحی سایت فروشگاهی راهکارهای مناسب اندیشیده شود .

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی

اولین و مهم ترین مسئله ای که همه مشتریان طراحی سایت فروشگاهی نگران آن هستند ، قیمت سایت فروشگاهی است .بدیهی است که طراحی سایت فروشگاهی نسبت به طراحی سایت های دیگر مانند طراحی سایت شرکتی به دلیل امکاناتی که باید در آن
قرار بگ یرد از جمله: سبد خرید ، مقایسه محصول ، فیلتر محصوالت براساس پارامترهای مختلف و … کار سخت تری است از این رو است که قیمت طراحی سایت فروشگاهی نسب به سایر وب سای ت ها گران تر است اما پارامترهای دیگری هم هستندکه در قیمت سایت فروشگاهی تاثیر بسزایی دارند که یک ی از مهم ترین آن ها قالب سایت فروشگاهی است .

تفاوت طراحی سایت فروشگاهی با سایر سایت ها چیست؟

ظاهر طراحی سایت فروشگاهی از جهاتی بی شباهت به یک مغازه لوکس نیست. به این صورت که صفحه اصلی سایت فروشگاهی به مانند وی ترین مغازه ها شامل گلچینی از بهترین محصوالت و اجناس است و با دیدن آن دیدی کلی از تمام محصوالتی که می توان در سایت یافت می دهد. از تفاوت های دیگر سایت های فروشگاهی با سایرسایت ها نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی است. نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی باید به گونه ای باشد که به آسانی بتوان تغییرات را در آنها اعمال کرد .

سایت هنر و آموزش عکاسی

بار مجبور به اعمال تغییراتی در ق یمت ها و موجودی و نوع کاال و غیره شود. برای اینکه این بروز کردن لحظه ای برای صاحبان سایت های فروشگاهی وقت گیر نبوده و بدل به یک دغدغه نشود، باید در طراحی سایت فروشگاهی راهکارهای مناسب اندیشیده شود .
طراحی سایت فروشگاهی سازگار با انواع تبلت ها و تلفن های همراه طراحی سایت فروشگاهی با در نظر گرفتن سازگاری آن با انواع گوشی ها و تبلت های هوشمند یکی از بدیهیاتی است که در طراحی سایت باید رعایت شود. اهمیت رعایت این مورد در این است که امروزه نزدیک به ۷۰ درصد اینترنت گردی ها از طری ق تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها صورت می پذیرد. و طبیعتا دارا بودن سایتی که با این وسایل هوشمند سازگار باشد
این مزیت را برای مدیران سایت ایجاد می کند که هر شخصی در هر نقطه ای و با هر وسیله ی هوشمندی بتواند از سایت دیدن و یا خرید کند. همچنین رعایت سازگاری سایت با گوشی های هوشمند در رتبه بندی موتور های جستجوگر نیز مهم است و باعث ارتقای بازدیدها و بهتر شدن رتبه سایت می گردد.

استفاده از نماد اعتماد الکترونیکی در طراحی سایت فروشگاهی طبیعتا یکی از اصول اساسی که باعث می شود مدیران متقاضی طراحی سایت فروشگاهی و همچنین بازدیدکنندگان نگرانی داشته باشند جلب اعتماد در فضای مجازی و گرفتار نشدن در دام کالهبرداران اینترنتی است.

از مهمترین راهکارهای حل این موضوع دریافت نماد اعتماد الکترونیک است که یک نشان دیجیتالی بوده از طرف وزارت صنعت و معدن به فروشگاه هایی اعطا می شود که اصول کلی مشخص شده توسط این وزارتخانه را رعایت کرده باشند. با توجه به اهمیت این نماد بنا به درخواست مشتری سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت دارای نماد اعتماد الکترونی کی می باشند. طراحی فروشگاه اینترنتی به مانند ایجاد نمودن فروشگاه دربستر اینترنت می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی می بایست به مانندن چیدمان قفسه های فروشگاه و قرارگیری محصوالت پر اهمیت باشد. کاربران پس از ورود به سایت فروشگاه اینترنتی محصوالت و خدمات ارائه شده را مشاهده می نمایند پس از انتخاب محصوالت و قرارگیری در سبد
خرید صورت حسابی به منظور پرداخت برای کاربر فراهم می آید و به درگاه پرداخت ایننترنتی هدایت می شود. تمامی مراحل فروشگاه اینترنتی به مانند فروشگاه فیزی کی می باشد.

در کل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

طراحی سایتی را که برای طراحی فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنند در فضای اینترنت انجام می شود ومحصوالت را به نمایش می گذارند و به فروش می رسانند. افراد با دیدن تصاویر محصوالت و خواندن مشخصات آن و مقایسه آن با سایر محصوالت اقدام به خرید می کنند.

برای داشتن طراحی سایت موفق چه کاری باید انجام داد؟

در قدم اول شما باید خود را جا ی مشتری بگذارید و ببینی د که مشتری از یک طراحی فروشگاه اینترنتی که می خواهد اقدام به خرید کند چه انتظاراتی را دارد تا به راحتی بتوان ید اقدام به طراحی و ایجاد سایت مناسب و ایده الی کنید.

آیا صرف طراحی حرفه ای سایت فروشگاهی، موفقیت آن را تضمین می کند؟

طراحی حرفه ای سایت فروشگاهی شرط الزم برای موفقیت است اما کافی نیست! در واقع طراحی سایت مانند لحظه ورود خریدار به فروشگاه است اگر این ورود با شکوه باشد، می تواند باعث جست وجوی مشتری در سایت شده و او را جذب کند اما عوامل دیگر نیز باید وجود داشته باشند تا به خرید منجر شود. در جلسات مشاوره طراحی سایت این نکات باید مورد توجه قرار بگیرد.